Sunseeker Predator 72 'Lauren III'

Kavelnummer: 4931-1

Kavelgegevens

Omschrijving
Bidding protocol
For participation in this auction a registration and legalization statement is required.
Click here for information on how to place a bid as described in the bidding protocol .

The polyester motor yacht, named “Lauren III”, marked 22761 Z 2010, type Sunseeker Predator 72, with a gross tonnage of sixty-three tons, built at Sunseeker International Limited in Poole, England, in two thousand six, construction number 8170672, length nineteen meters and eighty-two centimeters (19.82 m), width five meters and thirty-four centimeters (5.34 m), depth two meters and eighty-two centimeters (2.82 m), at the time of the registration with two cabins with a double bed, one cabin with a bunk bed, one cabin with two single beds, kitchen and pantry on the port side facing the wall of the engines, dinghy garage, crew cabin with two single beds next to the garage on the aft deck, three toilets and three showers, engine room, equipped with two MAN engines of one thousand one hundred and forty kiloWatts, each, type 1550 CRM, engine numbers 69011020801093 and 69011021101093, engraved on the engine blocks, with all the ship accessories as referred to in Article 8:1 paragraph 4 of the Dutch Civil Code, if present. The Vendor does not warrant the correctness and / or completeness of the description of the registered property.

Het polyester motorjacht, genaamd "Lauren III", gemerkt 22761 Z 2010, type Sunseeker Predator 72, met een bruto-tonnage van drieënzestig ton, gebouwd bij Sunseeker International Limited te Poole, Engeland, in tweeduizend zes, bouwnummer 8170672, lengte negentien meter en tweeëntachtig centimeter (19,82 m), breedte vijf meter en vierendertig centimeter (5,34 m), diepgang twee meter en tweeëntachtig centimeter (2,82 m), ten tijde van de teboekstelling hebbende twee hutten met een tweepersoonsbed, één hut met een stapelbed, één hut met twee éénpersoonsbedden, keuken en pantry aan bakboord-zijde achter tegen de wand van de motoren, bijboot garage, crew-cabine met twee éénpersoonsbedden naast de garage op het achterdek, drie keer een toilet en drie keer een douche, motorruimte, voorzien van twee MAN motoren van éénduizend éénhonderd veertig kilo Watt, elk, type 1550 CRM, motornummers 69011020801093 en 69011021101093, aangebracht op de motorblokken, met al het scheepstoebehoren als bedoeld in artikel 8:1 lid 4 van het Burgerlijk Wetboek, voor zover aanwezig.

Bijlages
Klik hier om naar de openbare online dataroom te gaan

Deze kavel is nu gesloten
Start veiling 22-03-2018 12:00
Sluiting opbieden 22-03-2018 12:25
Start bieden op afslag 22-03-2018 12:30

Meer informatie over deze veiling:

Biedgegevens

Deze veiling wordt uitgevoerd door:

Soort kavel 1% inzetpremie ten laste van koper
Openingsbod € 0
Aantal biedingen 45
Hoogste opbod € 256000
Bedrag afslag € 17500
Laatste bod € 273.500,00

  • Toewijzing aan de hoogste bieder geschiedt na gunning van de opdrachtgever.  De opdrachtgever heeft het recht van gunning. Zie voor de gunningstermijn en verdere informatie de algemene en bijzondere veilingvoorwaarden.
  • Het bod is exclusief eventuele (veiling)kosten en
    belastingen.  Uw bod is exclusief eventuele p.m.-posten, inzetpremie en belasting. Na invoering van een bod kunt u dit op de volgende pagina bevestigen. Daar worden ook de totale kosten (excl. p.m.-posten, inzetpremie en belastingen) bij uw bod opgeteld getoond.

U moet ingelogd zijn om te kunnen bieden

Nog geen toegang?
Registreren
Refresh question answers
  • Doorsturen
  • Stel een vraag

Bod plaatsen?

  1. Registreer gratis of log inals u al bent geregistreerd.
  2. Lees de voorwaarden , de veilinginformatie en de kavelomschrijving goed.
  3. Bezoek de kijkdagen om de kavels te inspecteren. Controleer hier de algehele staat voordat u een bod plaatst
  4. Bepaal en plaats uw bod.

U krijgt na invoering van het bod een overzicht inclusief alle kosten waarna u uw bod kunt bevestigen.

BOG Auctions veilt in opdracht van derden en geeft geen garantie op aangeboden kavels.

Een geplaatst bod is niet vrijblijvend. Als de kavel wordt gegund, bent u verplicht dit tegen het door u geboden bedrag af te nemen.

Als koper bent u verantwoordelijk voor een tijdige betaling en het tijdig afhalen van de gekochte kavels.

Door het plaatsen van een bod verklaart u (wederom) akkoord te gaan met de voorwaarden.